BDSwiss Review a klíčové vlastnosti

Byla založena v roce 2011, BDSwiss rozrostla, aby se stal jednou z největších broker. Společnost se umístí sebe jako profesionální a zákaznicky orientované kancelář, která je potvrzena jeho profesionálně vypadající a snadno procházet webové stránky Na tomto webu : www.topoption-opinie.com.

Formálně známý jako Bank De Swiss, BDSwiss je velmi “Euro centric” zprostředkovatelem, a to především na cílovou skupinu zákazníků z této oblasti. To zajišťuje spolehlivé obchodní zkušenosti, aniž by často zbytečných ozdůbek mnoha makléřů.

BDSwiss je licencovaný značka Keplero Holdings Ltd, se sídlem Kyperská finanční investiční společnosti. Je plně regulována podle CySEC (Cyprus Securities and Exchange Commission)

BDSwiss: Klíčové vlastnosti

BDSwiss nabízí solidní obchodní řešení, které poskytuje vše, co většina obchodníků bude vyžadovat. To není žádný kudrlinky broker, který vyniká v tom základy dobře na této stránce: topoption-opinie

Internetový binární obchodování s opcemi platforma využívá SpotOption motor a je navržen tak, aby potěšení navigovat. Nejen, že vypadá dobře, ale také funguje dobře na webových stránkách: topoption-opinie.com

Všechny očekávané opční smlouvy jsou na ruce s atraktivním úrovním výplaty. Jako příklad lze uvést, Vyšší Nižší smlouvy mají konkurenční výplaty až do výše 88%.

Mezi další pokročilé funkce, jako je převrácení a Double jsou také k dispozici. Roll Over je užitečné, pokud chcete prodloužit smlouvu mimo původní délky smlouvy. Možná budete chtít použít, pokud vaše smlouva nevypadá vyplacení během období původního platnosti.

Funkce Double Up vám umožní zdvojnásobit svou sázku, dává vám možnost zdvojnásobit svůj zisk. Použili byste to tě posílí očekávat, že vaše analýza bude správná a chtějí příležitost zvýšit svůj zisk.

BDSwiss

nabízených možností

Binární možnosti – klasické vyšší / nižší smlouvy (call a put) k dispozici pro obchodování na širokou škálu různých tříd aktiv.

One Touch – Vysoká návratnost jeden dotek obchody. Zisk z nastavování úrovně, kterou očekáváte cena na dotek a získat výhru, když to dělá.

60 Druhý Binární možnosti – Velmi krátkodobé smlouvy, které výplata sada úroveň zisku z předpovídat směr, že cena se bude pohybovat více než 60 sekund.

Možnosti Builder – Sestavte si svůj vlastní obchody pomocí nástroje Optionbuilder. Nastavit a konfigurovat aktiva, míru rizika, kterou chcete vzít a vypršení času pro váš obchod.

Páry – Obchodní jednu akcii proti druhé. Vyberte ten, který překoná k zisku.