Phallosan: Tvorba Délka Zisky Beyond the vazů

Rychlé penis zisky jsou obvykle způsobeny vazu roztahování, kde je skutečný penis není napnutá, spojovací vazy jsou- phallosan. Vidíme tyto zisky v úsecích, které jsou nízké, nebo pod úhlem erekce. Někteří lidé mohou stejně jako tři “ve vazivových zisky, zatímco jiní máte dlouhé vazy se začínají nemusí dělat tolik zisk. V případě, kdy jsou vazy táhla na maximum, že je čas, aby skutečně rozjet práce s PC. rozvojové silné PC svaly zvýšit úhel erekce a dát větší prostor pro další zisky vazů- phallosan podívejte se na to.

phallosan mužský model

Phallosan: Další oblastí zisku je tunica

Hustý, hustá tkáň, která pokrývá celou penisu, těsně pod kůži (téměř jako kondom). Hlavní funkcí tunicas je držet všechny vnitřní struktury penisu. Tunica obsahuje jen asi 5% pružnost takže je velmi obtížné protáhnout jednoduše přes základní strečink. Tunica vyžaduje jiný druh rozšíření nazýváme expanze. Je zvláštní, jak se to může zdát, hodně z délky tunica zisky pocházejí z těžkého obvod kmene práce.

Ne na rozdíl od balónku, tunica rozšiřuje, jak více a více krve se zavádí do penisu. Vzhledem k tomu, penis rozšiřuje obvod moudrý, že bude také rozšířit délka moudrý, na rozdíl od balónu penis bude regenerovat nový buněčný růst umístit toto pokračující expanzi. Vzhledem k tomu, tunica stává pružnější a poddajný manuál protahování stává důležitým opět využil této tuniky stavu.

Phallosan: Se všemi moderní práci

Zvětšení penisu to vše může být výhodou. Za prvé, za použití Bathmate k dosažení rychlého rozšíření penisu, aby penis do funkčního stavu je velmi důležité. Jakmile penis je v roztaženém stavu manuální cvičení může být použit k deformaci tkáně v tomto stavu. DLD Bathmate obvodem Blasters přinést pracovní model této teorie. Hlavním manuální cvičení v této rutiny, Slow Squash Jelqs, využít čerpané státu a zároveň dále rozšiřují tuto tkáň.

Použití kohout prsten, svorky nebo podobně bude držet tuto expanzi hodin po tréninku. To, co jsem chtěl udělat, je zůstat sevřen po dobu jedné hodiny po a pak používat svůj SizeGenetics Extender k dalšímu tuto expanzi, zatímco prodloužení penisu. Používání ADS Stejně jako SizeGenetics po tomto druhu práce je moudrý, protože tunica tkáň je to s největší poddajný stát dělat strečink velmi efektivní.