“Přezkoumání IQ Option a zkušenosti

IQ Option Dostaneme tyto zprávy poměrně často, většinou z velmi emocionální obchodníků, kteří nechtějí zachovat klid a analyzovat, co se vlastně stalo na webových stránkách: http://www.iqoptionopinioni24.com/.

Vzhledem k tomu, upřímná je pro nás prioritou, budeme vám říct, jak se k nám a sami zkontrolovat v případě, že máte pochybnosti o citáty a jejich transparentnost.

iq option změny vše

IQ Option: Tak kde citáty pocházejí?

(IQ Option) Dostáváme poptávky a nabídky data z našeho hlavního makléře Thomson Reuters na stráncehttp://www.iqoptionopinioni24.com/plus500-commercio/, pak zpracujeme čísla a zachycují citace v souladu se vzorcem Bid + Ask / 2, když nemáme se rozšířily. Upozorňujeme, že naše citace mají také 6 číslic za čárkou v důsledku této divize. My pak zachycují tyto citace vizuálně v grafu, nejlepší typ grafu zobrazení sledovat trend aktiva je candle- hole jedna, veškeré technické analýzy jsou aplikovány na něj.

Dokázat naše obchodníky, že se zabývá nezavírejte odlišně pro každého obchodníka a že jsme technicky schopni provádět žádné změny jejich výsledku, jsme zavedli možnost historických citátů získávání, který může být viděn v Pro obchodníky / Historický Karta finanční citace na stránce: http://www.iqoptionopinioni24.com/piattaforma-di-trading-bdswiss/.

Například chcete vidět data cituje EUR / USD aktiva do 17. března 2016 v 10:05:15 sec. Zadáte aktiv, datum, přesný čas a tady to máte kupní a prodejní ceny z Thomson Reuters a IQ Option citátu je uvedeno na velmi pravé straně. Ve skutečnosti, můžete vidět citace na jakémkoliv majetku se datuje do doby před 2 roky a starší.

A co obchodníků mobilních aplikací?

Přemýšleli jsme o nich stejně. Když je váš problém ukončen a graf se zobrazí v pop-up okně, můžete také vidět tři nejlepší nabídky ve stejnou dobu expirace, takže si můžete porovnat graf pro vás i pro ostatní subjekty. Na tomto snímku můžete vidět Put kus našeho obchodníka a dohodu Alessandro (v kroužku) jak je znázorněno v grafu, aby prokázal, že je naprosto stejná pro všechny obchodníky.

(IQ Option) Jako zprostředkovatel, neseme plnou odpovědnost za transparentnost uvozovek a bude rád, aby to dokázal tím, že žádá naši poskytovatele likvidity Thomson Reuters, aby vám s oficiálními údaji za období a aktiva vybrali. Je důležité si uvědomit, že o víkendech máme OTC cituje protože trh je uzavřen, a proto tyto citace jsou k dispozici pouze v rámci platformy a nejsou oficiální. Více informací o uvozovek lze nalézt v příloze 1 Podmínek, bod 2 uvozovek.

Začít dělat chytré investice NYNÍ